20. märtsil vastab TÜ juhtkond ülikoolipere küsimustele eriolukorraga seotud ümberkorralduste kohta

Reedel, 20. märtsil kell 14.00 toimub ülikooli veebilehel videoülekanne, kus Tartu Ülikooli juhtkond annab ülevaate ülikooli töö ümberkorraldamisest eriolukorra ajal ning vastab ülikoolipere küsimustele.

Uuest töökorraldusest räägivad rektor Toomas Asser, akadeemiline sekretär Tõnis Karki ja õppeprorektor Aune Valk.

Kõikidel ülikooli töötajatel ja üliõpilastel on võimalik küsimusi esitada.

Videoülekannet saab vaadata UTTV vahendusel.

Vabandame, et tehnilistel põhjustel lükkus videoülekanne edasi. Tegemist on täna ennelõunal salvestatud videoga, mida saate vaadata endale sobival ajal orienteeruvalt kella 15st alates. Me anname endast parima, et tuua info teieni esimesel võimalusel.

Lähetusi puudutavate andmete analüüsi tulemused

TÜ töötajaid lähetati uuritaval perioodil (1.01.2022–29.06.2023) 88 erinevasse riiki. 60,8% lähetustest toimus Eestis.

Parkimisandmete analüüsi tulemused

Ülikooli kasutada olevatel kinnistutel on 2023. a seisuga kokku 2398 jalgrattaparkimise kohta. Neist 2053 asub ülikoolile kuuluvatel kinnistutel ja 1065 paikneb õppe- ja teadushoonete või teadusraamatukogu juures. Elektrijalgrataste või elektritõukerataste laadimistaristu puudub.

Tunniplaanide analüüsi tulemused

2022. aasta kevadsemestri ja sügissemestri individuaalsete tunniplaanide andmestiku põhjal koostati õppehoonete vahelised lähte-sihtkohamaatriksid, arvestades ühe päeva sees toimuvat liikumist. Analüüsi hõlmati I ja II õppeaste tunniplaanid.